KARRIERLEHETŐSÉG!

Ügyfélszolgálati munkatárs - munkakörre várunk jelentkezőket, részletekért, további információkért kattintson IDE.

A hama mint munkahely:

A Hama Kft. egy dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalat, mely Magyarországon immár 25 éve a tartozékpiac meghatározó szereplője. Több ezer termékünkkel, izgalmas és kihívásokkal teli feladatokat kínálunk azok számára, akik biztos jövedelemért, kulturált munkakörülmények között dolgozva szeretnének egy energikus és sikeres csapatmunkában részt venni.

Megpályázható pozícióink:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:
  • Műszaki szaktanácsadás személyesen, telefonon, írásban
  • Garanciális ügyintézés
  • Bemutatóterem folyamatos karbantartása, aktuális termékek kihelyezése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki- és számítástechnikai termékek magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
Előny:
  • Lakhely a XVIII. kerület 10 Km-es vonzáskörzetében
  • Műszaki kereskedelemben, vevőszolgálaton szerzett gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
Amit nyújtunk:
  • Kultúrált munkakörülmények
  • Biztos jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Heti 5 napos (40 órás) munkavégzés
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az e-mail címre várjuk.

Termékek