A hama mint munkahely:

A Hama Kft. egy dinamikusan fejlődő, német tulajdonú vállalat, mely Magyarországon immár 25 éve a tartozék piac meghatározó szereplője. Több ezer termékünkkel, izgalmas és kihívásokkal teli feladatokat kínálunk azok számára, akik biztos jövedelemért, kulturált munkakörülmények között dolgozva szeretnének egy energikus és sikeres csapatmunkában részt venni.

Megpályázható pozícióink:

Raktári komissiózó és csomagoló munkakörök

Feladatok:
  • Kimenő árucsomagok ellenőrzése és csomagolása
  • Rendelések összekészítése, komissiózás
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Szórakoztató elektronikai termékismeret
  • Terhelhetőség, jó fizikum
  • Gyors és precíz munkavégzés
Előny:
  • Lakhely a XVIII. kerület 10 Km-es vonzáskörzetében
Amit nyújtunk:
  • Kultúrált munkakörülmények
  • Biztos jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Heti 5 napos (40 órás) munkavégzés
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az allas@hama.hu e-mail címre várjuk.

Termékek